☰ Menu
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz

O NAS

Polska Akademia Restauratorów  jest to zespół profesjonalnej wykształconej kadry managerskiej, która zdobywała swoje doświadczenie w restauracjach, hotelach w całej Polsce. Jesteśmy ukierunkowani na podnoszenie, umocnienie przedsiębiorstw poprzez efektywne zarządzanie. Dzięki nam Twój biznes osiągnie sukces…

Powinieneś nam zaufać, ponieważ znamy branżę HoReCa  jak żadna inna firma od wewnątrz. Wiemy z jakimi problemami boryka się każda restauracja, czy hotel.   Znamy sposób, aby rozwiązywać je i zapobiegać pojawianiu się ich w przyszłości. Pomożemy zbudować Ci silne relacje z Twoim klientem, ponieważ sami doświadczamy tego na co dzień.
Wszystko co robimy jest poparte jest ponad 8 letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Nauczyło nas to, w jaki sposób pomóc przedsiębiorcom, aby ich biznes okazał się sukcesem.
Praca to nasza również nasza pasja.  Kochamy to, co robimy, w myśl przysłowia:  ” Najdroższe w restauracji jest puste krzesło ” – z nami zawsze je zapełnisz.
Analizując rynek szkoleń gastronomicznych, które mogą podnieść Państwa umiejętności, postanowiliśmy stworzyć usługę bardzo wysokiej jakości, która zarazem będzie dostępna dla każdego z nas. Wysoka jakość i przystępna cena to nasza wizja, a także wyzwanie, które pragniemy kultywować na każdym szczeblu działalności naszej Akademii. Jest nam tym bardziej miło, że przyjeżdżają Państwo z różnych zakątków Polski, aby doświadczyć naszej pasji w tym, co robimy. Dzięki przystępnej cenie i miłej atmosferze, możecie zdobyć umiejętności teoretyczne i praktyczne,a także podnieść swoje kompetencje. Bez względu na to, czy jesteś osobą z doświadczeniem czy nie – nie krępuj się – nasza Akademia powstała po to, aby uczyć początkujących adeptów sztuki gastronomicznej, a także szkolić już tych, którzy są bardzo doświadczeni.
Zgłaszając się do nas, masz również szansę na znalezienie pracy, ponieważ posiadamy kontakty w świecie gastronomii, jak również możesz poznać ludzi, którzy
 wniosą dużą wartość do Twojego życia.Zapraszamy. Czuj się, jak u siebie w domu! :) Twórz z nami Polską Akademię Restauratorów!

 

Łukłukaszasz Nowomiejski

Swoje doświadczenie zdobywał prowadząc rodzinną firmę cateringową „Nowomiejscy, a następnie jako menadżer restauracji „Czarcia Łapa” w Lublinie. Aktualnie zajmuje się pomocą Restauratorom – trener szkoleń wewnątrz-restauracyjnych. Właściciel Kawiarni Central Park, znajdującej się w jednej z największych galerii handlowych Lubelszczyzny. Dyrektor firm działających w szeroko pojętej branży gastronomicznej. Założyciel i pomysłodawca Polskiej Akademii Restauratorów.

Kontaktnowomiejski@akademiarestauratorow.pl

Tel: 795 646 795

 

« wróć do głównej