☰ Menu
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIENajbliższe kursyTrenerzyGaleriaKontakt

 

Małgorzata TurekMałgorzata Turek – trenerka sztuki barmańskiej

Swoją przygodę z barmaństwem rozpoczęła już ponad 7 lat temu. Za barem znalazła się przez przypadek, ale odnalazła w tym siebie. Opowieści doświadczonych kolegów o alkoholach i ich pochodzeniu, obserwowanie tego w jaki sposób tworzone są drinki, dźwięk shakera, długie rozmowy z gośćmi przy barze sprawiły, że barmaństwo ją zafascynowało. Z barmańskiej pasji założyła swój własny bar – JIGGERS.

Docenia klasykę tradycyjnych drinków, ale uwielbia również komponować i tworzyć. Nie boi się odważnych połączeń smakowych. Jak sama o sobie mówi: „Zdradź mi na co masz ochotę, a wyczaruję dla Ciebie prawdziwą ucztę – twoje oczekiwania trafią do shakera, przyprawię je odrobiną tajemnicy i przygotuję Twój wymarzony koktajl.” Czasem lubi też znaleźć się w centrum uwagi… dlatego kluczowym elementem każdej imprezy, w której uczestniczy jest Pokaz Barmański. To wtedy w powietrzu znajdują się butelki i shakery. Elementy żonglerki i liczne podrzuty pokazują barmańską zręczność. Wtedy najbardziej pomaga jej doping. Z barmańskiej pasji przełamała również lęk przed ogniem i w jej pokazach możemy znaleźć elementy sztuki fireshow.  Barmaństwo nie jest dla niej tylko pracą, poprzez którą stara się oddać swoje zaangażowanie, ale również pasją, którą chce zarażać wszystkich chcących rozpocząć swoją barmańską przygodę.


Krzysztof Opolski

Krzysztof Opolski – trener sztuki kelnerskiej

Kelner z 15- letnim. Poprzez swoje zaangażowanie i profesjonalizm miał okazję pracować w najlepszych restauracjach Lublina i regionu. Restauracja Czarcia Łapa, Magia i jedna z najlepszych restauracji w Polsce Water&Wine – restauracji producenta wody Cisowianka Perlage. Doskonale zna również pracę restauracji znajdujących się w hotelach. Bogate doświadczenie zawodowe zdobył pracując jako kierownik w renomowanych hotelach ***, **** i ***** gwiazdkowych. W swojej długoletniej karierze miał okazję obsługiwać ludzi z pierwszych stron gazet. prezydenci Polski, premierzy i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, aktorzy, ludzi biznesu, Prymas Polski i wielu, wielu innych.

Kelnerstwo jest dla niego pracą, w której stara się oddać swoje zaangażowanie, pasję i całe swoje serce.


zbigniew zamielskiZbigniew Zamielski – trener sztuki sommelierskiej

W branży winiarskiej pracuje od roku 2001 dla warszawskiej firmy La Passion du Vin. Stworzył Klub La Passion du Vin w Lublinie zrzeszający kolekcjonerów- miłośników win. Prowadzi szkolenia i seminaria z wiedzy o winie. Jest organizatorem wielu spotkań z właścicielami winnic z różnych stron świata: m. in. Jamesem Allenem (Sequoia Grove z Doliny Napa w Kalifornii), Laurentem Brottem (Dolina Rodanu), Giorgio Pellisero (Piemont), Shalom Blayer (Golan Heights Winery z Izraela), Hugo Casanova (Chile), i wielu innych przedstawicieli renomowanych Domów Winiarskich. Doradzał przy doborze win do uroczystego obiadu Premierów Grupy Wyszehradzkiej w 2005 roku, a w latach 2005-2007 prowadził licytację win i obrazów podczas bali charytatywnych na rzecz Domu Dziecka w Lublinie im. Ewy Szelburg- Zarembiny w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich.


Miguel Naueje

Miguel Naueje – trener savoir-vivre

Uznany specjalista od dobrych manier oraz ekspert ds. protokołu dyplomatycznego.

Absolwent prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył studia dyplomowe z zakresu polityki zagranicznej w Akademii Dyplomatycznej PISM i studia dyplomowe z zakresu UE XXI wieku na wydziale Politologii UMCS. Kluczową wiedzę oraz niezwykłe umiejętności zdobył również podczas kursu „Protokół dyplomatyczny – teoria i praktyka” w Europejskiej Akademii Dyplomacji. Doktorant IV roku studiów z zakresu nauk politycznych na wydziale Politologii UMCS oraz student V roku bezpieczeństwa narodowego na wydziale Nauk Społecznych KUL. Uczęszcza także na studia dyplomowe z zakresu dyplomacji i stosunków międzynarodowych w Collegium Civitas.

W swojej pracy łączy interdyscyplinarną wiedzę, szerokie doświadczenie oraz intuicję.


 

 

« wróć do głównej